Skaut Volyně

7. března 2020
minusprazdnazlutazlutazlutazlutasedaprazdnaplus (4)
komentáře komentáře (2)
Setkání skautů na Otavě (zrušeno)
3. dubna - 5. dubna 2020
minusprazdnazlutazlutazlutazlutazlutaprazdnaplus (1)
Informační schůzka o táboře
11. června - 12. června 2020
minusprazdnasedasedasedasedasedaprazdnaplus (0)
Informační schůzka k letnímu táboru na Lipně proběhne ve čtvrtek 11. 6. od 18:00 ve skautských klubovnách ve Volyni (Zámecká 723 - "Na Zvěřinci") a letos také v Malenicích (Archiváře Teplého 102) v pátek 12. 6. od 17:45.

Čtvrteční schůzka bude k dispozici i online, připojit se můžete pomocí tohoto odkazu: https://meet.google.com/fpc-ihdh-xfh. Souhrn nejdůležitějších informací a potřebná potvrzení budou poté k dispozici i na našem webu.

Na místě bude také možné vyplnit nebo odevzdat papírovou přihlášku (pokud jste ji nestihli odevzdat už v březnu) a zaplatit tábor v hotovosti.

Aktuální podmínky stanovené pro letní tábory jsou poměrně příznivé a dětí by se neměly dotknout žádné zásadní změny. Tématem táborové hry bude letos Frýdavský filmový festival, pokud jste ještě neviděli naší karanténní pozvánku, můžete se na ní podívat na: https://www.youtube.com/watch?v=y5enNv9J6Gg

Pro případné dotazy jsem k dispozici na jan.stanekskaut.cz nebo na 724 840 920.
komentáře komentáře (0)
Tábor Lipno-Frýdava 2020 (Frýdavský filmový festival)
18. července - 1. srpna 2020
minusprazdnazlutazlutazlutazlutazlutaprazdnaplus (1)
Věříme, že letní tábor bude moci proběhnout, aktuální situaci sledujeme a budeme Vás informovat, pokud by bylo nutné udělat nějaké změny nebo tábor zrušit.

Prosíme o vyplnění elektronické přihlášky do neděle 26. dubna. Papírové přihlášky s podpisem vybereme až to bude možné, nebo při odjezdu.

Případné dotazy zodpovím na e-mailu: jan.stanekskaut.cz nebo telefonu: 724 840 920.
komentáře komentáře (1)
Příměstský tábor (Bohové musí být šílení)
3. srpna - 7. srpna 2020
minusprazdnasedasedasedasedasedaprazdnaplus (0)
Přihlášku naleznete v sekci "ke stažení"

Výprava pro Betlémské světlo do Volyně
22. prosince 2020
minusprazdnazlutazlutazlutazlutazlutaprazdnaplus (5)
Zveme děti na již tradiční výpravu pro Betlémské světlo do Volyně. Sraz je v pondělí 22.12.2020 v 16.00 na nádraží v Malenicích. Dětem dejte turistickou, příp. zimní obuv vhodnou do terénu, malý batůžek s pitím, malou svačinou, roušku (budou ji mít ve vlaku a v klubovně ve Volyni). Tam pojedou vlakem (dejte jim s sebou 10 Kč) a zpátky se světlem v lucerničkách (dejte jim prosím nádobu na světlo, špejli a svíčku, která vydrží minimálně cestu domů přes les) a ať se jim lucerna i se zapálenou svíčkou dobře nese (počítejte s tím, že u některých nevhodných nádob je může držadlo pálit v ruce, tak jim raději dejte něco bezpečného). Taky jim můžete přibalit baterku.
Betlémské světlo Volyně
23. prosince 2020
minusprazdnasedasedasedasedasedaprazdnaplus (0)
Betlémské světlo ve Volyni budeme rozdávat u vánočního stromu na náměstí 23. 12. 2020 od 17:00.
Betlémské světlo Malenice
23. prosince 2020
minusprazdnasedasedasedasedasedaprazdnaplus (0)
Betlémské světlo v Malenicích budeme rozdávat 23. 12. 2020 od 17:00 do 18:00 před farou u vchodu do informačního centra.